Speciality Rakouska-Uherska

říjen 2021

Speciality Rakouska-Uherska

Zažijte kousek historie s našimi specialitami inspirovanými Rakousko-Uherskem

Užijte si naše recepty inspirované tradičními specialitami v minulosti. Na čem si můžete pochutnat? Jako předkrm jsme si pro vás připravili Domácí Taliány s plnotučnou a kremžskou hořčicí a nebo si můžete pochutnat na Jemné husí paštice s cibulovým chutney. Následuje Kuřecí krémová polévka s houskovými knedlíčky, masem a zeleninou. Vybírat můžete hned z několika hlavních chodů. Grilujeme pro vás Telecí játra, které podáváme s restovanými bramborami a jablečným křenem. Nechybí Konfitované kachní stehno s jablečným pyré s červeným vínem, skořicí a opečenými bramborovými šiškami a nebo si můžete pochutnat na Hovězí roštěné Esterházy s pečenou divokou rýží. Pro vegetariány jsme připravili Spatzle s liškovým ragú.

Sladkou tečkou na závěr je oblíbený Sacher dort s domácí šlehačkou.

Posedět u nás můžete na zahrádce i vevnitř. Uvnitř si můžete místo i rezervovat na tel. 778 545 878 nebo přes rezervační formulář.

Speciality Rakouska-Uherska - Pivnice U KohoutůSpeciality Rakouska-Uherska - Pivnice U KohoutůSpeciality Rakouska-Uherska - Pivnice U KohoutůSpeciality Rakouska-Uherska - Pivnice U KohoutůSpeciality Rakouska-Uherska - Pivnice U KohoutůSpeciality Rakouska-Uherska - Pivnice U KohoutůSpeciality Rakouska-Uherska - Pivnice U KohoutůSpeciality Rakouska-Uherska - Pivnice U Kohoutů