Jaro U Čápa

březen 2021

Jaro U Čápa

První jarní sluneční paprsky nás hřejí do zad, to znamená, že přišel čas na naši tradiční jarní nabídku!

Nabídku jsme upravili tak, aby byla vhodná pro přepravu a vyzvednutí v krabičkách. Jako předkrm jsme si pro vás nachystali králičí paštiku v anglické slanině s omáčkou z lesních plodů a nezapomněli jsme ani na náš oblíbený kaldoun z jarního kuřátka s kopřivovými nočky. Z hlavních chodů si pochutnáte na pomalu pečeném jehněčím kolínku s listovým smetanovým špenátem, sladkokyselými šalotkami a pečenými brambůrkami na rozmarýnovém oleji, pečeném králičím stehně na slanině a estragonu se smetanovou omáčkou s bílým vínem, chřestem a jasmínovou rýží a smaženém telecím řízku na přepuštěném másle a lehkým jarním bramborovým salátkem. Sladkou tečkou na závěr jarní nabídky jsou lívance s borůvkami a tvarohem. Už víte, co si dáte?

Vybraná jídla vám rádi zabalíme a odvezeme až domů. Zavolejte nám na tel. 778 545 878 nebo rovnou přijďte do našeho okýnka.

Jaro U Čápa - Pivnice U ČápaJaro U Čápa - Pivnice U ČápaJaro U Čápa - Pivnice U ČápaJaro U Čápa - Pivnice U ČápaJaro U Čápa - Pivnice U ČápaJaro U Čápa - Pivnice U Čápa