Svatomartinské hody v Pivnici U Čápa

5. - 14. listopadu 2025

Listopad patří huse, dobrému vínu a setkání s přáteli. I letos jsme pro vás v Pivnici U Čápa připravili tradiční svatomartinskou nabídku, která vás naladí na pohodovou podzimní náladu všemi těmi úžasnými chutěmi.

Začněte lahodnými husími rillettes s jablky, šalotkou a kapkou koňaku, k němu výborná cibulová marmeláda a čerstvý chléb. Potom vás zahřeje hustý husí kaldoun s domácími nudlemi a játrovými knedlíčky. A pak přijde to, na co se těšíte nejvíc, a to čtvrtka pomalu pečené svatomartinské husičky s dvojím zelím, bramborovými šiškami a nadýchanými špekovými knedlíky.

Na závěr nesmí chybět sladká tečka, tentokrát jemný tvarohový cheesecake s povidly a skořicí. Ke kávičce po jídle ideální.

Nebude chybět nabídka mladého a Svatomartinského vína. Stačí se zeptat obsluhy, která vám ráda poradí.

Rezervujte si svůj stůl a přijďte s námi oslavit Svatomartinské hody v Pivnici U Čápa. Dobré jídlo, víno a atmosféra k listopadu zkrátka patří.

Těšíme se na vás!

Svatomartinská husa