Smažáky a řízky

od 16. února 2024

Neošizené řízky a smažáky, ale také i cibulové kroužky, toto vše najdete v Pivnici U Čápa od poloviny února až do začátku března.

Už je to takovou čápovskou tradicí, že jsme si pro vás připravili velmi oblíbené smažené řízky, ale tento rok jsme k nim přidali i ještě oblíbenější smažáky.

Novinkou jsou naše domácí smažené cibulové kroužky s čedarovou omáčkou, které perfektně doplňují naší čepovanou Plzeň.

Nabídka je velmi pestrá, což si určitě můžete představit, že u smažených pokrmů je toho vcelku těžké docílit. A vyberou si u nás všichni. Jak vegetariáni tak i všežravci.

Vegetariánské varianty jsou Smažený květák a Smažený sýrový špíz, ke kterým vřele doporučujeme vařené brambory, což je česká klasika.

Jako další se můžete těšit na masové pochutiny. Mezi nimi můžete najít klasiku jako je Olomoucký smažený řízek, Smažený Porthaus, Kuřecí Ondráš, anebo jemně netradiční Kachní řízek.

K těmto hlavním chodům si můžete vybrat z řády příloh, které najdete přímo v nabídce.

A hlavně nezapomeňte celé hodování prolívat pivem, jinak to není ono!

Pro rezervaci místa nám zavolejte na tel. 778 545 878, rezervujte se online nebo rovnou přijďte k nám na roh Obilného trhu. Těšíme se na vás!

Smažáky a řízky - Pivnice U ČápaSmažáky a řízky - Pivnice U ČápaSmažáky a řízky - Pivnice U ČápaSmažáky a řízky - Pivnice U ČápaSmažáky a řízky - Pivnice U ČápaSmažáky a řízky - Pivnice U ČápaSmažáky a řízky - Pivnice U ČápaSmažáky a řízky - Pivnice U ČápaSmažáky a řízky - Pivnice U ČápaSmažáky a řízky - Pivnice U Čápa