Třinácté narozeniny Pivnice U Čápa

29. června 2023 v 17 hodin

Třinácté narozeniny Pivnice U Čápa

Prázdniny zahájíme s předstihem 29. června v 17 hodin, a to ve velkém stylu – Narozeninovou oslavou! Prvních 500 piv a panáky Čápovice rozdáváme zdarma, abyste si s námi mohli ťuknout na další šťastné roky, našeho třináctiletého puberťáka. Zahrají UKULELE TROUBLEMAKERS, vaše břicha potěšíme grilovaným prasetem a dobrý skutek můžete označit za splněný, po zapojení se do tomboly na podporu FN Brno.

Zdá se to, jako bychom naše dvanácté narozeniny slavili teprve včera, přitom už to bude rok! Přijďte si s námi opět připít na zdraví v pořadí druhé nejstarší Con Gusto restaurace. Ve čtvrtek 29. na vás budeme čekat na Obilním trhu s bohatým programem a zásobou narozeninového pohoštění. Prvních 500 piv vám opět podarujeme, jako poděkování za další skvělý rok, ale nesmutněte, pokud nestihnete první pětistovku! Tankové pivo bude naskladněné a bude ho dost pro všechny žíznivé gratulanty, abyste mohli zapíjet v co nejvyšší kvalitě celý večer. Pochutnáte si opět na naší Čápovici, z občerstvení pro vás chystáme grilované sele, ale pošmáknete si samozřejmě i na věcech z naší stálé nabídky. Již tradičně se také můžete zapojit do bohaté tomboly, ve které můžete vyhrát například poukazy do celé Con Gusto sítě restaurací, poukaz na dort, nebo vstupenky do brněnského Planetária. Veškerý výdělek z tomboly opět poputuje do Porodnice Obilní Trh FN Brno, které takto každoročně vyjadřujeme podporu a díky za skvělou práci, kterou odvádí. O zábavu se mimo jiné budou starat UKULELE TROUBLEMAKERS, kteří nám svojí hudbou bezpochyby vytvoří opět skvělou atmosféru. Přiberte na oslavu i svoje ratolesti, pro které bude připravený doprovodný program plný srandy a balónků.

Tak co, ještě váháte? Pokud ano, zavzpomínejte s námi, jak jsme si užili oslavu 12. narozenin Pivnice U Čápa minulý rok. I letos se na vás budeme moc těšit a věříme, že si oslavu s dobročinným přesahem opět společně maximálně užijeme.

13. narozeniny