Tataráky

od 19. května 2023

Nejoblíbenější tataráky jsou zpět!

Nenechte si je ujít ani letos a stavte se k Čápovi.

Již tradičně můžete vybírat ze šesti vymazlených tataráčků. Které to jsou?

Jako první doporučujeme Jelení tatarák s jalovcovou majonézou a ginem, dijonskou hořčicí, šalotkou, pažitkou, citronovou trávou a topinkami s česnekem. Další kousek na parádu je Telecí tatarák s křepelčím vejcem, nakládanými hořčičnými semínky, kvašenými okurkami, kapary, šalotkou, tabascem a opečenými tousty. Dalším tatarákem, co jsme připravili je Tatarák z uzeného lososa z naší udírny s čerstvým koprem, zakysanou smetanou, šalotkou, limetou a chipsem z francouzské bagety.

Pokud máte nejraději náš tradiční Čápův tatarák, nezoufejte. Ani na ten jsme nemohli zapomenout, můžete si ho dát jako každý rok.

Pro vegetariány jsme letos připravili hned dva vyladěné kousky, Houbový tatarák se sušenými rajčaty, žampiony, šalotkou, rajským protlakem, česnekem a opečenými crostini a nebo si můžete dát ovoněný Tvarůžkový tatarák s chilli, pažitkou, plzničkou a topinkou s česnekem.

A víte, co je nejlepší? Všechny se hodí k naší načepované Plzničce.


Neváhejte a přijďte k nám na zahrádku nebo si u nás rezervujte stůl na tel. 778 545 878 nebo přes rezervační formulář.

Tataráky v Pivnici U ČápaTataráky v Pivnici U ČápaTataráky v Pivnici U ČápaTataráky v Pivnici U ČápaTataráky v Pivnici U ČápaTataráky v Pivnici U ČápaTataráky v Pivnici U Čápa