Burgery a BBQ? v Pivnici U Čápa

od 1. dubna 2023

Burgery a BBQ?

Copak jsme to tentokrát vymysleli? Nemohli jsme se rozhodnout a tak jsme připravili obojí.

Pokud milujete burgery a grilovačku zároveň, určitě jsme vám teď splnili přání a můžete si tak pořádně naplnit pupky. A že je z čeho vybírat.

Pro milovníky burgerů jsme připravili Chilli burger s jalapeño papričkami, sýrem čedar, slaninou, chilli majonézou, salátem lollo rosso a rajčaty nebo Burger s trhaným vepřovým masem pečeném na pivu a chorizem, sýrem čedar, římským salátem, karamelizovanou cibulkou a domácí majonézou. Trhaný burger podáváme s americkými bramborami a salátem čáposlaw.

A pokud máte chuť na jiný, doporučujeme náš Dvojitý hovězí smash burger s ledovým salátem, kyselou okurkou, červenou cibulí, BBQ omáčkou, čedarem, zakysanáou smetanou a julienne hranolky.

Pokud máte chuť na něco z grilu, máme pro vás skvělý Hovězí Top Blade v asijské marinádě a BBQ omáčce s restovanými fazolovými lusky se slaninou a opečenými grenaille s bylinkami a česnekem nebo Pečený bůček v česnekové marinádě se šťouchanými bramborami s opečenou cibulkou. Chcete si upatlat ruce? V tom případě vás jistě uspokojí naše Kuřecí křídla „Buffalo Wings“ s řapíkatým celerem a mrkví a smažené hranolky.

To celé zalijete pořádnou dávkou naší tankové plzničky a bude to skvěle strávený den. Co myslíte?


Počasí nám už přeje, takže některé dny už můžete využít i naši zahrádku. V jiném případě doporučujeme rezervaci místa online nebo na tel. 778 545 878. Těšíme se na vás!

Burgery a BBQ v Pivnici U ČápaBurgery a BBQ v Pivnici U ČápaBurgery a BBQ v Pivnici U ČápaBurgery a BBQ v Pivnici U ČápaBurgery a BBQ v Pivnici U ČápaBurgery a BBQ v Pivnici U ČápaBurgery a BBQ v Pivnici U ČápaBurgery a BBQ v Pivnici U ČápaBurgery a BBQ v Pivnici U ČápaBurgery a BBQ v Pivnici U ČápaBurgery a BBQ v Pivnici U ČápaBurgery a BBQ v Pivnici U Čápa