Zvěřinové týdny

prosinec 2022

Zvěřinové týdny v Pivnici U Čápa

Zimní období je naprosto ideální pro zvěřinové hody, proto ani u nás nemohou chybět!

I letos si můžete pochutnávat na zvěřinových specialitách z naší pivnice.

Jako předkrm jsme si pro vás připravili jelení tatarák s lanýžovou majonézou, pokud máte chuť na polévku, jistě neodoláte našemu Zvěřinovému boršči s kořenovou zeleninou, masem a zakysanou smetanou.

Na výběr pak máme hned z několika hlavních chodů. Po všech se vám budou sbíhat sliny. Kančí výpečky na česneku s dušeným červeným zelím se švestkami, domácími bramborovými knedlíky a restovanou cibulkou nebo byste si raději dali Zvěřinové ragú na kořenové zelenině v silné omáčce s červeným vínem a bramborovou kaší. No, sami bychom si nejraději dali obojí.

Pokud máte chuť přece jen na něco krapet lehčího, připravili jsme pro vás Jelení steak s lesními hřiby a zeleným pepřem a bramborovými kroketami. A jako poslední chod máme Zvěřinový burger s jalapeño papričkami, červenou cibulí, slaninou, čedarem a salátkem. Nechybí hrubozrnná hořčice, hranolky a tolik oblíbený Čáposlaw.

Sladkou tečku na závěr tentokrát připravila Dana Georgieva z naší kavárny Piazza Caffé. Jedná se o Čokoládovo-višňový dort s domácí šlehačkou.

Tak co? Už se vám sbíhají sliny? V tom případě se na vás už těšíme.

Místo si můžete rezervovat na tel. 778 545 878 nebo přes rezervační formulář.

Těšíme se na vás a přejeme vám příjemný adventní čas a krásné svátky!