Tatarák weeks

září 2022

Tataráky jsou zpět!

Jedna z nejoblíbenějších akcí je po roce opět tady! Nenechte si je ujít a stavte se k Čápovi.

Již tradičně můžete vybírat ze šesti vymazlených tataráčků.

Naše stálice, která nesmí chybět a můžete si ji dát i kdykoliv z našeho lístku, je Čápův hovězí tatarák z hovězí svíčkové, cibule, sójové omáčky, kečupu a topinkou s česnekem.

Dalším adeptem na zkoušku je Telecí tatarák s křepelčím vejcem s nakládanými hořčičnými semínky, kvašenými okurkami, kapary, šalotkou, tabascem a opečenými tousty. Hovězí tatarák s chilli, černým sezamem, cibulí, česnekem a opečenými topinkami vykouzlí úsměv na tváři všem, co mají rádi něco pikantního. Jako lehčí alternativu jsme připravili Tatarák z uzeného lososa s čerstvým koprem a zakysanou smetanou. Podáváme ho s šalotkou, limetou a chipsem z francouzské bagety. Lososa si udíme sami.

Mysleli jsme i na vegetariány. Připravili jsme jim hned dvě variace tataráků a to Houbový tatarák se sušenými rajčaty, žampiony, šalotkou, rajským protlakem, česnekem, drceným kmínem, olivovým olejem a opečeným crostini a Tvarůžkový tatarák s chilli, pažitkou, naší Plzničkou a topinkou s česnekem.

A víte, co je nejlepší? Všechny se hodí k naší načepované Plzničce.

Neváhejte a přijďte k nám na zahrádku nebo si u nás rezervujte stůl na tel. 778 545 878 nebo přes rezervační formulář.

Těšíme se na vás.

Tatarak Weeks u ČápaTatarak Weeks u ČápaTatarak Weeks u ČápaTatarak Weeks u ČápaTatarak Weeks u ČápaTatarak Weeks u ČápaTatarak Weeks u ČápaTatarak Weeks u ČápaTatarak Weeks u ČápaTatarak Weeks u ČápaTatarak Weeks u ČápaTatarak Weeks u ČápaTatarak Weeks u Čápa