Sýrové speciality u Čápa

srpen 2022

Užijte si sýry do syta!

Milujete sýr? A máte ho rádi tak moc, že nevíte, který, jak často a v jaké podobě si ho dát? Pokud odpovídáte ano, tak to nesmíte chybět v srpnu na Čápovi!

Jako předkrm jsme si připravili svěží rolky z cukety plněné bylinkovo-smetanovým sýrem a rukolovým salátkem.

Mezi hlavní chody jsme zařadili hned několik sýrových pochoutek. Pokud máte chuŤ na něco lehčího, zařadili jsme do naší nabídky lehčí grilované variace a to kozí sýr v pancette se zeleninovým salátkem s červenou řepou a rebarborovým chutney a nebo oblíbenou vepřovou panenku s tyrolským špekem a bazalkou s omáčkou s jemným smetanovým velouté. Pro milovníky těstovin máme sýrové lasagne s tyrolským špekem, bazalkou a omáčkou s jemným smetanovým velouté.

A nebyly by to pravé sýrové týdny, kdybychom k naší tankové plzničce neměli smažák! Variace smaženého sýrového špízu z ementálu, hermelínu, eidamu s vařenými bramborami, máslem, petrželkou a domácí tatarskou omáčkou, na ní si pochutná opravdu každý, kdo miluje smažený sýr.

Jako moučník jsme si připravili palačinky plněné sýrem mascarpone s malinovou omáčkou a čerstvou mátou. Pokud jste mascarpone ještě nezkoušeli, věříme, že tento dezert vás velmi milé překvapí.

Nám už se sbíhají sliny, a co vám?

Neváhejte a přijďte k nám na zahrádku nebo si u nás rezervujte stůl na tel. 778 545 878 nebo přes rezervační formulář.

Těšíme se na vás.

Sýrové speciality u ČápaSýrové speciality u ČápaSýrové speciality u ČápaSýrové speciality u ČápaSýrové speciality u ČápaSýrové speciality u ČápaSýrové speciality u ČápaSýrové speciality u ČápaSýrové speciality u Čápa