Rybí speciality u Čápa

červenec 2022

Rybí speciality u Čápa

Ryba sem, ryba tam, ryba kam se podíváš. Tak bychom mohli popsat naši akční nabídku v červenci.

Pokud máte rádi ryby, určitě si vyberete. Nachystali jsme si pro vás pstruha, lososa, mořského vlka a candáta. Potěšíme i milovníky rybí polévky a nechybí ani naše tradiční kapří hranolky.

Nalákat své chuťové pohárky na rybí jízdu můžete našimi smaženými kapřími hranolkami s tymiánovou majonézou a bylinkovou bagetou nebo polévkou z mořských ryb a drcenými rajčaty, kořenovou zeleninou a řapíkatým celerem.

U hlavních chodů můžete vybírat hned ze čtyř druhů ryb. Určitě ochutnejte grilovaného mořského vlka s hráškovým pyré, pečenými cherry rajčátky s bazalkou a omáčkou z bílého vína. Další možností jsou kousky lososa v černém sezamu na polníčkovém salátů, chřestu, cherry rajčatech a ředkviček s limetkovým dresinkem. Můžeme vám nabídnout také celého pstruha pečeného na bylinkovém másle s vařenými bramborami a petrželkou. Láká vás spíše candát? Toho máme taky! Pochutnáte si na něm spolu s holandskou omáčkou a gratinovanými bramborami.

Nám už se sbíhají sliny, a co vám?

Neváhejte a přijďte k nám na zahrádku nebo si u nás rezervujte stůl na tel. 778 545 878 nebo přes rezervační formulář.

Těšíme se na vás.

Rybí speciality u ČápaRybí speciality u ČápaRybí speciality u ČápaRybí speciality u ČápaRybí speciality u ČápaRybí speciality u Čápa