Mexiko právě teď u nás!

červen 2022

Mexické týdny v Pivnici U Čápa

Zažijte pravou chuť Mexika přímo v centru Brna.

Užijte si pestrost a různorodé chutě tradiční mexické kuchyně, která je plná nachos, tacos a burritos. Vybrali jsme pro vás ty nejoblíbenější jídla. Které to jsou?

Jako předkrm jsme si vybrali tolik oblíbené Jalapeño papričky plněné sýrem čedar, usmažené v pivním těstíčku a položené na ledovém salátku s rajčaty a zakysanou smetanou. Jejich pálivost zaženete naší svěží tankovou Plzní.

Ta vám pomůže i u naší Pikantní rajčatové polévky s kuřecím masem, fazolemi, kukuřicí, zakysanou smetanou a kukuřičnými chipsy.

Mezi hlavními chody bude těžké si vybrat. Volit můžete mezi Pšeničnou tortillou, která je plněná trhaným vepřovým masem, sušenou šunkou, Pico De Gallo, sýrem čedar a zakysanou smetanou nebo Tacos plněným trhaným hovězím masem marinovaným v Achiote se salsou z grilovaného manga, koriandrem, limetou a Jaras Rojas De Jalapeño. Dalším chodem je skvělý Filovaný vyzrálý hovězí Flank steak na lůžku s grilovanými jalapeño papričkami, pečenou červenou cibulí s fajita kořením a smaženými bramborovými chipsy. Jako poslední chod jsme volili Hovězí burger s chorizo relish s jalapeños, sýrem Monterey Jack, ledovým salátem, masitým rajčetem, zkaramelizovanou cibulí a Chipotle majonézou. A k burgeru nesmí chybět smažené hranolky.

Navnadili jsme vás? Tak to neváhejte a přijďte k nám na zahrádku nebo si u nás rezervujte stůl na tel. 778 545 878 nebo přes rezervační formulář.

Těšíme se na vás.