Blog

Pivnice U Čápa - Tradiční zabijačka

říjen 2019

Tradiční zabijačka

Nejoblíbenější akce roku se blíží! Letos se na tradiční moravskou zabijačku u Čápa můžete těšit v sobotu 26. října. Jako vždy ochutnáte tradiční zabijačkové dobroty a pochutnáte si na tankové Plzni za speciální cenu 35 Kč.

Všechny zabijačkové výrobky, které vám nabídneme, pochází z naší domácí produkce. Mezi hlavní chody bude i tentokrát patřit pečená jitrnice s kysaným zelím a bramborami, kroupové jelítko se zelím a šťouchanými bramborami, vepřový bok pečený na černém pivu se zelím a knedlíkem, zabijačkový guláš s cibulí, feferonkou a karlovarským knedlíkem, sekaná s bramborovou kaší a okurkou, srdce na smetaně s houskovým knedlíkem nebo zabijačkový talíř pro dvě osoby. Jako předkrm si můžete dát tlačenku, ovar, paštiku, škvarky se sádlem a cibulkou nebo vepřové koleno s vejmrdou, hořčicí a chlebem. Nechybí ani prdelačka a ovarová polévka a také oblíbené moravské koláčky!

A jako vždy vám tradiční zabijačkové pochutiny rádi zabalíme a můžete si je odnést s sebou. Domů si tak můžete nakoupit jitrnice, kroupová jelita, světlou tlačenku, škvarky, domácí škvařené sádlo, zabijačkovou sekanou i moravské koláčky. K dobrému jídlu a pití nám zahraje paní harmonikářka, což perfektně dotvoří atmosféru této jedinečné události.


V sobotu 26. října to u Čápa bude žít. Nenechte si tuto akci roku ujít! Těšíme se na vás!


Podívejte se na fotky z loňska nebo z roku 2017.

Rezervace na tuto akci nejsou možné. Děkujeme za pochopení.