Blog

Pivnice U Čápa - Zahrádka v parku
Pivnice U Čápa - Zahrádka v parku Pivnice U Čápa - Zahrádka v parku Pivnice U Čápa - Zahrádka v parku Pivnice U Čápa - Zahrádka v parku Pivnice U Čápa - Zahrádka v parku Pivnice U Čápa - Zahrádka v parku

září 2019

Zahrádka v parku

Před dvěma lety jsme pro vás zvětšili a zrekonstruovali naši zahrádku, která nikam nezmizí ani v září a říjnu. Díky zahrádce jsme rozšířili prostory pivnice o 100 míst a naši hosté si na ní mohou vychutnat nejen klasická jídla z jídelního lístku či speciality měsíčních akcí, ale také polední menu, která pro vás vaříme denně od 11. do 14. hodiny.

Zahrádka je oblíbená také rodiči s dětmi, nachází se totiž vedle parku s dětským hřištěm a tak si na jednom místě přijdou na své dospělí i děti a to nejen díky její strategické poloze. Máme totiž připravena i dětská menu. Vy si tak můžete na zahrádce vychutnat např. tataráček, řízečky, svíčkovou a Plzeň se svými kamarády a rodinou, děti si mohou přiběhnout zbaštit třeba grilovaný kuřecí steak nebo dětskou porci svíčkové, dostanou od nás Kinder vajíčko a mohou si jít zase hrát a vy tak o nich budete mít pořád přehled. Na zahrádce se nemusíte bát ani podzimních dešťů, je totiž zastřešená markýzami a posedět si na ní můžete denně až do 22. hodiny.

Přijďte si pochutnat na tradiční české kuchyni v příjemném prostředí Obilného trhu.