Blog

Čápův kalendář akcí 2020

červenec 2020

Čáp slaví 10. narozeniny

Buďte u toho! Pivo za 36 Kč jako před 10 lety, kdy jsme pivnici znovuotevřeli. Selátko z grilu a panák naší Hruškovice Čáp zdarma na uvítanou pro všechny hosty, známá kapela a dobročinná aukce. Máte se na co těšit!

Celý článek


Čápův kalendář akcí 2020

leden 2020

Čápův kalendář akcí 2020

I letos jsme si pro vás nachystali akce, na které už teď můžete připravit své chuťové buňky! Během každého měsíce tohoto roku ochutnáte nabídku, kterou si nesmíte nechat ujít.

Celý článek


Tradiční zabijačka

říjen 2019

Tradiční zabijačka

Nejoblíbenější akce roku se blíží! Letos se na tradiční moravskou zabijačku u Čápa můžete těšit v sobotu 26. října. Jako vždy ochutnáte tradiční zabijačkové dobroty a pochutnáte si na tankové Plzni za speciální cenu 35 Kč.

Celý článek


Zahrádka v parku

září 2019

Zahrádka v parku

Před dvěma lety jsme pro vás zvětšili a zrekonstruovali naši zahrádku, která nikam nezmizí ani v září a říjnu. Díky zahrádce jsme rozšířili prostory pivnice o 100 míst a naši hosté si na ní mohou vychutnat nejen klasická jídla z jídelního lístku či speciality měsíčních akcí, ale také polední menu, která pro vás vaříme denně od 11. do 14. hodiny.

Celý článek


Řezané pivo a další pivní speciality

červen 2019

Řezané pivo a další pivní speciality

Všichni tento pojem už někdy slyšeli, někteří už ví, jak takové pivo chutná a málokdo zná postup, jak se dělá. Proto vám na našem blogu představíme řezané pivo, ale také pivo polotmavé (míchané) a radler.

Celý článek


U Čápa to letos žije!

únor 2019

U Čápa to letos žije!

Na tento rok jsme si pro vás připravili speciální měsíční akce, na které si už předem můžete udělat místo ve svých diářích. Poprvé totiž zveřejňujeme kalendář na celý rok, a tak si už nyní můžete své chuťové buňky připravit na březnový Řízkofest, dubnovou jarní nabídku či květnový chřest. Protože máte rádi burgery (kdo by je rád neměl?), tak jsme je pro vás po delší pauze zařadili do kalendáře akcí na červen a je na co se těšit!

Celý článek


Zástupci FN Brno – Porodnice Obilní trh spolu s naší marketingovou manažerkou Terezou Šibalovou

říjen 2018

Společně jsme vybavili 3 pokoje v porodnici

Pivnice U Čápa prošla v únoru a březnu 2018 velkou rekonstrukcí. Slavnostní otevření po rekonstrukci se konalo 28. 3. i za účasti sládka plzeňského pivovaru Václava Berky, kapely Ukulele troublemakers, přednosty kliniky pana prof. Ventruby a především vás, našich hostů.

Celý článek


Vicemistři 4. ligy BSMK

červenec 2018

Vicemistři malé kopané

FC Pivnice U Čápa je tým 4. ligy BSMK složený z borců, kteří si v této sezóně vykopali 2. místo! Hrdě nás reprezentovali prezident klubu Tomáš Oborný a jeho spoluhráči.

Celý článek


Soutěž o VIP zájezd do plzeňského pivovaru

květen 2018

Soutěž o VIP zájezd do plzeňského pivovaru

Na našem facebooku jsme koncem května upořádali soutěž o Čapí VIP zájezd do Pilsner Urquell.

Celý článek