Blog

Vicemistři 4. ligy BSMK
FC Pivnice U Čápa Po zápase BSMK Oslava vicemistrů v Pivnici U Čápa Gratulace vicemistrům BSMK Vicemistři 4. ligy BSMK

červenec 2018

Vicemistři malé kopané

FC Pivnice U Čápa je tým 4. ligy BSMK složený z borců, kteří si v této sezóně vykopali 2. místo! Hrdě nás reprezentovali prezident klubu Tomáš Oborný a jeho spoluhráči: Anatolij Borys, Michal Dujka, Jan Hruška, Josef Jeřábek, Petr Juračka, Bronislav Klus, Marek Kovář, Matyáš Man, Martin Maša, Ladislav Moc, Vladimír Mrázek, David Navrátil, Petr Pospíšil, Martin Puček, Jiří Pujman, Jakub Rydlo, Adam Řezáč, Michal Töth, Karel Tuháček, Luboš Vinkler, Vu Duy Manh, Dan Wagner a Roman Ženatý. Kromě štamgastů a pravidelných návštěvníků Pivnice U Čápa některé z nich znáte i z našich dalších podniků Con Gusto, jako jsou Monte Bú restaurant a steakhouse a Ristorante Piazza.

Za sezónu 2017/2018 tým odehrál 24 zápasů, výherních jich bylo 16. S celkem 49 body se tak umístil na 2. místě za MK Slatina Brno s 65 body. Více o soutěži a výsledcích se dozvíte na www.malakopanabrno.cz.

Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci!

Soutěž o VIP zájezd do plzeňského pivovaru

květen 2018

Soutěž o VIP zájezd do plzeňského pivovaru

Na našem facebooku jsme koncem května upořádali soutěž o Čapí VIP zájezd do Pilsner Urquell. Soutěžilo se o zájezd spolu s cca 14 dalšími účastníky speciálně vypraveným minibusem z Pivnice U Čápa do Plzně, kde nás čeká VIP prohlídka se sládkem, ochutnávky nefiltrované Plzně přímo z dubového ležáckého sudu a občerstvení v šelandě v ležáckých sklepích. Stačilo si jen do komentáře tipnout, kolik litrů piva jsme načepovali od 28. 3. do 27. 4. 2018. Správná odpověď byla 11 281 litrů a nejblíže byl se svým tipem 11 239 litrů pan Ondřej Ťoupal. Výherce se tak spolu se svou manželkou může těšit na výlet za kvalitním pivem a vy nás nezapomeňte sledovat na našem facebooku, ať víte o našich dalších soutěžích a akcích jako první!